Дата: 16.02.2022 16:25

16 лютого у приміщенні Палацу культури відбулася чергова нарада працівників народних домів Ходорівської МТГ. Напочатку наради усі присутні долучилися до всеукраїнського Дня Єднання, виконавши Гімн України.

Керівник відділу культури Христина Добуш підвела підсумки роботи за 2021 рік, обговорила план заходів на березень місяць, а також проаналізувала виступи кожного колективу на фестивалі зимового фольклору"Різдвяна феєрія - 2022", який цьогоріч відбувся онлайн у зв'язку із карантинними обмеженнями. Всі учасники фестивалю, а їх було 40!!!, отримали грамоти та спеціальні нагороди.

На завершення наради, напередодні вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні, присутні мали змогу переглянути фільм керівника народної аматорської фото-відео студії "Луг" Богдана Бирича під назвою "Найвища проба" (про життєвий шлях Героя України, Героя Небесної Сотні Романа Точина).