Важлива інформація!

Дата: 16.02.2022 16:15

Жидачівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє,  що Постановою правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 №35 «Про внесення змін до структурних органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» затверджено структуру робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України та граничну чисельність працівників Фонду соціального страхування України.

Відповідно до вказаних змін, 01.03.2022 у структурі Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області припиняє роботу Жидачівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області.

Страхувальники, застраховані особи, а також потерпілі на виробництві та члени їх сімей з 01.03.2022 можуть звернутися в Стрийське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області за адресою: 82400, м Стрий вул. Сірка, 4

та за  тел.: начальник відділення  - 0-245 54792;

начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення – 0245 53400

завідувач сектору медичних та страхових виплат – 0245 53400

завідувач сектору профілактики страхових випадків – 0245 52146

головний спеціаліст перевірки обґрунтованості видачі листків непрацездатності 0245- 52146;

головний спеціаліст по роботі зі страхувальниками – 0245 53400

а також до працівників Стрийського відділення (віддалене робоче місце) за адресою м. Жидачів, вул.Шашкевича, 30А та за тел..:

головний спеціаліст медичних та соціальних послуг – 0239 31292

головний спеціаліст страхових виплат та матеріального забезпечення-239 31292