Дарунок у 684 книги від Українського інституту книг

Дата: 16.02.2022 11:17

Чудові подарунки отримала КЗ «Ходорівська міська публічна бібліотека» напередодні дня дарування книг!!! 684 книги від Український інститут книги, завдяки державній програмі поповнення бібліотечних фондів.

Серед цих книг: література для дітей, художня і науково-популярна література для дорослих.

У 2021 році УІК відібрав 616 найактивніших публічних бібліотек, котрі велику увагу приділяють промоції книги і читання. Під час відбору враховували роботу в умовах карантину, активність у соцмережах, вміння висвітлювати заходи, які відбуваються у бібліотеці.

Ми дуже раді, що обрали нашу бібліотеку і ми є серед "щасливчиків".

Отож, незабаром на полицях КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" з'являться сучасні, надзвичайно цікаві, яскраво ілюстровані, трендові книги українських та зарубіжних майстрів слова.

Щиро вдячні Українському інституту книги за чудові видання для наших читачів! Сподіваємось на подальшу співпрацю та нові книжкові подарунки.

P.S. На оформлення книг потрібен деякий час. Зараз усі книги проходять технічний процес у секторі комплектування та обробки літератури і незабаром вони прийдуть до наших читачів. Тож усі чекаємо їх з нетерпінням! Сподіваємося на ваше розуміння. Наполегливо працюватимемо, щоб наші любі користувачі змогли поласувати смачними новинками якнайшвидше.