Ходорів долучився до відзначення Дня єднання

Дата: 16.02.2022 10:27

Фото без опису16-те лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем єднання. Відповідний  День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Працівники міської ради та мешканці громади  долучились до відзначення Дня єднання та   виконали  Державний Гімн України біля адмінбудинку міської ради. Міський голова Олег Коцовський закликав присутніх єднатись в умовах загрози з боку російського агресора  та висловив надію на мирне майбутнє України.

Крім того, такі ж заходи сьогодні проходять  у старостинських округах Ходорівської громади. Синьо-жовті прапори піднято на інших державних установах та адміністративних будівлях.

Нагадаємо, на загальнодержавному рівні план заходів також передбачає створення єдиної інформаційної платформи стратегічної комунікації «UAразом» для забезпечення щоденного інформування населення про стан безпекової ситуації, прискорення процесу зі створення системи територіальної оборони.