Дата: 15.02.2022 15:01

Фото без описуЗапрошуємо усіх долучитися до виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапора, 16 лютого 2022 року о 10.00 год. біля адмінбудинку Ходорівської міської ради!

Президент України  оголосив 16 лютого Днем єднання, відповідний указ опубліковано на сайті глави держави.

"Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ я вже підписав. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки і покажемо всьому світу нашу єдність" – зазначив Володимир Зеленський

Зазначається, що нове свято започаткують з метою посилення консолідації українського суспільства, а також зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Отже, відповідно до наказу, 16 лютого потрібно:

- підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах;

- виконати о 10.00 Державний Гімн України;

- провести закордонним дипломатичним установам України в державах перебування відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України".

"Ми спокійні! Ми сильні! Ми разом! Великий народ – великої країни!"

ПРОСИМО МАКСИМАЛЬНО ПОШИРИТИ ІНФОРМАЦІЮ!!!