Досягнення працівників та гуртківців Ходорівського ЦДЮТ

Дата: 14.02.2022 16:29

Фото без описуКерівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» Романів Галина Методіївна,  взяла участь в обласній виставці-конкурсі «Різдвяна свічка» та нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Львівської обласної адміністрації, Львівського обласного Будинку учителя  за І місце та за збереження й примноження культурної спадщини українського народу, його традицій, звичаїв і обрядів.

Також днями було оголошено переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»  та Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція», які проводив Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Радо повідомляємо, що переможцями  конкурсів стали й вихованці гуртків КПНЗ «Ходорівський центр дитячої та юнацької творчості», які зайняли   призові місця.

Зокрема,

• грамотою ЛОЦЕНТУМ за IІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір» нагороджено Вілінську Юлію, вихованку гуртка «Джерельце» (керівник – Ленишин С.І.);
  • грамотами ЛОЦЕНТУМ за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі

«Новорічна композиція» нагороджено Калинець Соломію, вихованку гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» (керівник – Романів Г.М.) та Горачик Оксану, вихованку гуртка «Джерельце» (керівник – Ленишин С.І.).

Вітаємо вихованців гуртків та їх керівників з перемогою! Бажаємо натхнення, втілення мистецьких задумів та нових творчих злетів!