Учениця школи ім. братів Олійників с.Піддністряни Могильна Лілія отримала І місце у виставці-конкурсі «Різдвяна свічка».

Дата: 09.02.2022 09:08

Фото без опису"Хтось запалює свічки, хтось - ліхтарі, хтось - зірки. А хтось запалює очі інших людей щастям".
Із приємністю ділимося радістю: учениця 11 класу ЗЗСО І-ІІІст. з ДВ 10 ім. братів Олійників с.Піддністряни Могильна Лілія отримала І місце у виставці-конкурсі «Різдвяна свічка».

Фото без описуЗахід організований Львівським обласним Будинком учителя.
На конкурс було презентовано експозиції з 20 районів Львівської області та міста Львова у кількості 40 різдвяних композицій. Виставка тривала до 8 лютого 2022 року.

Захід організувала та провела завідувач відділу Цибулько Н. В.
Композиція, запропонована на конкурс, виготовлена із природніх матеріалів з врахуванням безпечного використання.

На берестяній дощечці, котра символізує першоначало східнослов'янської писемності, затишно, композиційно авторка розташувала центральні різдвяні рукотворні атрибути: воскову свічку із берестяним обрамленням, вишитий, стилізований вертеп у вигляді новорічної кульки; на добрий, довгий, плідний вік увінчала композицію пучечком добірного колосся пшениці, жита, проса; стебла льону, лляна оздоба символізують чистоту, міцність, вірність. У Антонича учениця запозичила образ "золотого горіха" (символ-аналог дитинчати-Христа, нового життя).

На скромній ялинковій авансцені вдалося символічно зафіксувати красу і велич Різдвяного дійства, зігрітого вогником щирої любові.

ВІТАЄМО ЛІЛЮ ТА БАЖАЄМО ТВОРЧИХ ПЕРЕМОГ В ЖИТТІ!