Забезпечення дітей сиріт власним житлом - одне із важливих завдань.

Дата: 03.02.2022 15:00

Дім – це не лише про стіни і їх наповнення. Для більшості людей – це дім про людей, цінності, сім’ю та формування особистості. Проте без формального місця, яке ми називаємо «дім», складно уявити попередній перелік.

Не усім людям пощастило мати дім. Є люди, які народились без дому, є ті які його втратили. Діти, позбавлені батьківської піклування,часто залишаються без власного житла. Держава дбає про таких дітей та забезпечує їх житлом . Грошова компенсація одна із форм державної субвенції місцевим  бюджетам для придбання житла для дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Отримання житла – це довгий клопіткий процес, який потребує уваги, зусиль та часу. Дев’ятеро мешканців Ходорівської територіальної громади були у черзі для купівлі житла від 2013 року. Спільними силами служби у справах дітей Львівської ОДА ,служби у справах дітей Ходорівської міської ради та  голови Ходорівської МТГ забезпечили  житлом чотирьох дітей із с. Бориничі та с. Борусів. Тепер вони власники домівок у Стрию, Бібрці,Львові та Ходорові. Ще п’ятеро дітей отримали грошову компенсацію на придбання житла та шукаю свою домівку.

Держава та органи місцевої влади намагаються забезпечити усіх, хто потребує допомоги і купити дім.

Тому що безпека та власний простір – це базові потреби для формування здорової людини та суспільства.