Команда Ходорівської ДЮСШ - срібні призери!

Дата: 25.01.2022 12:50

У місті Новояворівськ 21-22 січня 2022 року відбувся турнір з міні-футболу "Кубок Міського голови" серед юнаків 2012 р.н., у якому взяло участь 16 команд.

В перший день учасників поділили на чотири групи по чотири команди. Команда Ходорівської ДЮСШ змагалася в групі з командами "Місто" (Пустомити), ДЮСШ Жовква, "Янтар" (Новояворівськ) і зайняла ІІ місце.

Згідно положення про турнір, команди, які посіли ІІ місце, потрапили в срібну лігу. Юні футболісти Ходорівської ДЮСШ в першій грі поступилися ДЮСШ Новояворівська. Здобувши перемогу над командами ФК "ШКЛО" і "Каплан" (Львів) та стали срібними призерами турніру.

Кращим гравцем турніру визнано Труша Артема.

Склад команди: Тарнавський Максим, Ціж Захар, Марущак Дем'ян, Лесів Віталій, Труш Артем, Іванишин Арсен, Коваль Андрій, Гураль Степан, Труш Матвій.

Команду підготував тренер Борик А.Ю.

Вітаємо юних футболістів та бажаємо перемог!