Ланцюг єднання до Дня Соборності

Дата: 24.01.2022 11:48

В Ходорові відбулася акція - живий ланцюг вулицями міста з нагоди 103-ї річниці  Дня Соборності України. В акції взяли участь представники влади, громадських організацій, учні шкіл та мешканці міста. Це свято нагадує про те, що шлях до подолання незгод один – наша єдність і наша спільна праця. В часи зовнішньої агресії тільки єднання допоможе подолати кризи та незгоди. Адже, історія зробила більше як сторічне коло, а необхідність єднання та порозуміння українців перед російською агресією і далі актуальна.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас задля спільної розбудови  нашої громади.

Трохи історії…

21 січня 1990 р. у неділю до дня 71-річчя Злуки УНР і ЗУНР від Києва до Львова утворився живий ланцюг єднання «Українська хвиля». Люди взялися за руки, з’єднавши Івано-Франківськ (через Львів) і Київ; Харків з Донецьком. Ланцюг був одним із наймасштабніших у світовій історії. Понад три мільйони українців стали під заборонені тоді національні прапори по всій країні. Цей день започаткував у новітній історії нашої країни шлях українського народу до об’єднання земель у єдину державу.