Протокол № 01      позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради

Дата: 21.01.2022 08:34

ХОДОРІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Стрийського району, Львівської області

81750, м. Ходорів, вул. Грушевського, 38, 53-731,

e-mail:  otg@hodorivska-gromada.gov.ua

Затверджую:

голова Ходорівської міської ради

_______________ Коцовський О.Т.

20.01.2022 року

Протокол № 01

20.01.2022 року                                                                                         м.Ходорів

12:00год.

Головував  - О.Т.Коцовський - голова комісії ТЕБ та НС;

Присутні: заступник   голови комісії – Я.М. Костур.

секретар комісії –О.П.Сорока.

Члени комісії:

І.Я.Глушко - начальник відділу фінансів виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

І.Б. Закорчемний - начальник юридичного відділу виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Т.В. Швед- директор МКП «Ринок».

О.П.Сорока - спеціаліст І-ї категорії з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Г.В. Мосій – спеціаліст I категорії з питань ЖКГ Ходорівської міської ради;

Х.Р.Добуш - керівник відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Н.І.Калинець - керівник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Г.О.Кравчук - директор КП “Ходорівського управління житлово-комунального господарства”.

В.М. Пришляк – директор КП «Ходорівводоканал».

Н.Я. Баторик – директор КНП «Ходорівська міська лікарня».

Запрошені:

М.Д. Гавінська – секретар ради.

Порядок денний:

1. Про посилення контролю за дотриманням на території Ходорівської МТГ  встановлених обмежувальних протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Слухали:

Доповідали:

Н.Я. Баторик – директор КНП «Ходорівська міська лікарня».

За результатами розгляду питання порядку денного позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради враховуючи рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від “19” січня 2022 року  (протокол № 1), комісія

ВИРІШИЛА:

1.1.  Відповідно до пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від           9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» встановити з 00 год. 00 хв. 19 січня 2022 року “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 на всій території Ходорівської МТГ.

1.2. Встановити, що на території Ходорівської МТГ з 00 год. 00 хв.
19 січня 2022 року діють карантинні обмеження,
визначені п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

1.3. Додатково до карантинних обмежень, визначених п.1.2. з 00 год. 00 хв. 24 січня 2022 року:

1.3.1. Заборонити відвідування закладів освіти здобувачами освіти за умови захворюваності на ГРВІ більш як 50 відсотків здобувачів освіти та/або персоналу закладу освіти.

1.3.2. Обмежити відвідування сторонніми особами закладів освіти та охорони здоров’я Ходорівської МТГ.

Термін виконання – до покращання епідеміологічної ситуації або особливого розпорядження

2. Ходорівській міській раді організувати проведення своєчасного інформування громадян щодо встановлених карантинних обмежень на території МТГ і обов’язкового їх дотримання.

Термін виконання – постійно, на весь час дії карантину або до особливого розпорядження

3.  Контроль за виконанням рішення позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Ходорівської міської ради з цього питання покласти на керівника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради Калинець Н.І., директора КНП «Ходорівська міська лікарня» Н.Я. Баторик та заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Секретар комісії                                                                          Олег Сорока