Народний артист України Богдан Сташків на Ходорівщині

Дата: 19.01.2022 10:56

За підтримки Ходорівської міської ради та відділу культури Ходорівської МТГ 16 січня 2022 року у Палаці культури відбувся концерт "Різдво в Карпатах" за участю народного артиста України Богдана Сташківа та солістів Оксани Романюк і Оксани Данильчук. Ведучий та гуморист Микола Савчук дарував свої гуморески та жарти кожному глядачеві залу, серед яких були Матері- героїні, родини загиблих учасників АТО, воїни-афганці, чорнобильці,товариство сліпих «УТОС», громадські організації міста, сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах.

До сердець слухачів доносились новорічно-різдвяні пісні, коляди, щирі та теплі побажання веселих свят та щасливого 2022 року.