Завершення стадії реалізації мікропроектів

Дата: 14.01.2022 09:47

На території Ходорівської міської ради завершено реалізацію 2-х проектів місцевих ініціатив за пріоритетами «Освіта» та «Безпека».

У пріоритеті «Освіта» реалізовано проект «Капітальний ремонт внутрішніх мереж будівлі комунального дошкільного навчального закладу в селі Бортники», який був направлений на встановлення опалення у даному дошкільному закладі.

Фото без описуФото без опису       У пріоритеті «Безпека» реалізовано встановлення відеоспостереження на вулицях міста Ходорова. Це вже другий такий проект, який реалізовано на даній території.

Загалом кошторисна вартість робіт по двох об’єктах становила понад 1,0 млн. грн., з них 230,0 тис. грн. – кошти спонсорів (ТзОВ «Західний Буг» - 130,0 тис.грн., ФОП Шипак – 75,0 тис. грн., ФОП Зошій – 25,0 тис. грн.), кошти міської ради – 270,0 тис. грн., кошти обласного бюджету – 500,0 тис. грн.   Дякуємо всім небайдужим,  хто долучився до реалізації проектів.

.