«За нами, сестри, темінь ночі, а перед нами світло дня!». В Ходорові презентували книгу "Життєпис Союзу Українок Ходорівщини".

Дата: 11.01.2022 16:45

Фото без опису10 січня 2022 року в «Палаці культури» відбулася презентація книги "Життєпис Союзу Українок Ходорівщини".  Книга присвячена 100-річчю створення Союзу Українок та 30-річчю відновлення Союзу Українок Ходорівщини.

Участь в заході взяли Марія Гавінська , секретар ради та Ольга Мельник, заступник міського голови, які висловили слова подяки союзянкам та всім, хто долучився до написання та видавництва книги про діяльність Союзу Українок Ходорівщини .

Фото без описуФото без опису

Особлива подяка Почесній голові Союзу Українок Ірині Лозинській, голові Тетяні Проць заступнику голови Лесі Гульцьо, Володимиру Олеськіву за комп'ютерну верстку та депутату Ходорівської міської ради Мирону Кутному за фінансову підтримку.