Вітання міського голови Олега Коцовського з Новим 2022 роком!

Дата: 31.12.2021 15:03

Шановні мешканці та гості громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2022 роком !

Рік, що завершується, був насичений подіями, викликами, випробуваннями та перемогами, які додали досвіду та збагатили життєвою мудрістю, згуртували і дали можливість створити всі умови для подальшого розвитку Ходорівської міської територіальної громади.

Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю,  порадою та допомогою творив історію нашої громади протягом року.

Бажаю вам, шановні земляки, міцного здоров'я та добробуту, родинного щастя та достатку, взаєморозуміння та любові, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай Новий 2022 рік буде роком нових можливостей та подарує можливість розпочати новий відлік добрих справ!

З новим роком!

З повагою ,міський голова                                                                                              Олег КОЦОВСЬКИЙ