Бюджет 2022 прийнято!

Дата: 24.12.2021 20:57

На засіданні VII сесії VIII скликання Ходорівської міської ради,  яке відбулось сьогодні, 24 грудня, затверджено  бюджету Ходорівської міської ради  на 2022 рік. Проєкт бюджету був попередньо розглянутий і схвалений на засіданні виконавчого комітету та засіданні профільної депутатської  комісії. Також усі бажаючі мали можливість ознайомитись з проєктом рішення на офіційному сайті ради.

Бюджет Ходорівської міської ради сформовано  відповідно до діючих на теперішній час положень Податкового та Бюджетного кодексів України, Проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2022 рік», Бюджетної декларації на 2022 – 2024 роки, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 № 548 «Про схвалення Бюджетної декларації на 2022 – 2024 роки», Плану соціально - економічного розвитку громади на 2020 - 2023 роки, враховуючи рекомендації Міністерства фінансів України та інших нормативно  - правових актів.

Обсяг міського бюджету за доходами складає   206 605 200,0 гривень.