Ходорівщина отримала ноутбуки для вчителів

Дата: 23.12.2021 16:37

Фото без описуХодорівщина отримала ноутбуки для вчителів

Розвиток якісної освітньої інфраструктури – одне з пріорітетних завдань держави. Відповідно до розпорядження Львівської обласної державної адміністрації «Про субвенції обласному бюджету на 2021 рік» на закупівлю двадцяти ноутбуків для Ходорівської громади було виділено 342 000 гривень державної субвенції. З них 40 080 гривень співфінансування Ходорівської міської ради.

22 грудня відділ освіти, молоді та спорту Ходорівської міської ради отримав від департаменту освіти і науки Львівської ОДА ці ноутбуки. Нова техніка надійде в усі три школи м. Ходорова, у ЗЗСО І-ІІІст.№4 с.Бортники ім.Золотаря та у НВК №11 с.Чорний Острів.

Ноутбуки оснащено всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити навчальний процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Ноутбуки будуть надані педагогам для активного використання у роботі, що сприятиме підвищенню якості очного і дистанційного навчання.