Ходорівська міська територіальна громада

Святий Миколай завітав до діток з особливими потребами та з інвалідністю.

Дата: 20.12.2021 11:49

У Храмі св.безсрібників та чудотворців Косми та Дам'яна відбулася спільна молитва за здоров'я для дітей з інвалідністю з ініціативи Союзу українок при підтримці Ходорівської міської ради та молитовних спільнот Храму.

Молебен відслужили отець декан Мар'ян Черепанич, отець Юрій Кучарський та отець Микола Прунак. Діточки отримали солодкі подаруночки, мандаринки і різноманітні іграшки.

Союзянки та батьки  висловлюють щиру вдячність  всечеснішим отцям,  Молодіжній раді (Станіславу Духнію та Марті Макух),  благодійникам: Ходорівській міській раді, Мирону Кутному, Ростиславу Тітику, Оксані та Богдану Німко, Тетяні та Петру Юськів, Миколі Томіну, Марії Калинець  та всім, хто долучився до благодійної акції та молитви