Коментар щодо відключення газопостачання в місті.

Дата: 16.12.2021 11:51

Стрийським відділенням АТ «Львівгаз»  через  інтернет ресурси було розміщено оголошення про повне відключення від газопостачання  м. Ходорова 15 грудня 2021 року у зв’язку із проведенням ремонтних робіт.

Оскільки на території  м. Ходорова  працюють дитячі дошкільні та шкільні установи, комунальне некомерційне підприємство «Ходорівська міська лікарня»,що вимагає постійного теплопостачання, обігріву. Мешканці міста Ходорова також здійснюють обігрів свого житла природнім газом . Відключення  населеного пункту у зимовий період не покращує становища його мешканців, а навпаки створює ряд незручностей, підвищує ризик захворюваності населення, особливо у зимову пору року.

Ходорівська міська рада належним чином відреагувала на вказане оголошення та заборонила Стрийському відділенню АТ «Львівгаз»  припиняти газопостачання у м. Ходорів. Така позиція  Ходорівської міської ради обумовлена тим, що суб’єкт господарювання «Львівгаз» протягом 2021 року теоретично мав достатньо часу для проведення ремонтних робіт, а їх проведення у зимову пору року при низькій атмосферній температурі в час загострення респіраторних захворювань, та поширення COVID- 19 взагалі виключає здоровий глузд.

Відновлення ремонтних робіт мережі газопостачання у м. Ходорові Стрийським відділенням АТ «Львівгаз» буде здійснено при настанні сприятливих погодних умов та температурного режиму.