ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ХОДОРІВВОДОКАНАЛ".

Дата: 13.12.2021 11:30

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХОДОРІВВОДОКАНАЛ»

ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОВНЕ НАЙМЕНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВА : КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ХОДОРІВВОДОКАНАЛ»

ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

СКОРОЧЕНА НАЗВА : КП «ХОДОРІВВОДОКАНАЛ».

Місцезнаходження та юридична адреса Підприємства: 81750, Львівська область, м. Ходорів, вул. Гонти,2 .

Телефон: 0962260248.

Години роботи : понеділок – четвер з 8.00 год. до 17.00 год;

п’ятниця з 8.00 год до 16.00 год.

Дні прийому споживачів : понеділок – середа з 8.00 год. до 17.00 год.

Обідня перерва :                                                з 12.00 год. до 12.48 год.

Директор : Пришляк Володимир Михайлович.

Головний бухгалтер : Довга Ірина Дем’янівна

Комунальне підприємство «Ходорівводоканал» Ходорівської міської ради Львівської області є правонаступником Дочірнього підприємства «Водоканал» та зареєстроване 21.08.2001 року.

Комунальне підприємство «Ходорівводоканал» Ходорівської міської ради Львівської області надає послуги з централізованого водопостачання, централізованого водовідведення для населення, бюджетних та інших споживачів міста  Ходорова, а також послуги з виробництва, транспортування та постачання теплової енергії для бюджетних та інших споживачів міста Ходорова.

Тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення, бюджетних та інших споживачів із врахуванням ПДВ за 1м.куб становлять:

- водопостачання - 39,02 грн.;

- водовідведення – 31,28 грн.

Населення оплату за послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення  проводить по наступному тарифу:

-   водопостачання за 1м.куб – 35,38 грн.  ;

-   водовідведення за 1м.куб -  22,62 грн.

Бюджетні та інші споживачі :

- водопостачання за 1м.куб – 39,02 грн.,

- водовідведення  за 1м.куб – 31,28 грн.

Витрати різниці введених в дію тарифів для населення  покриваються з бюджету Ходорівської міської ради.

Організаційно-правова форма: комунальне підприємство.

Форма власності: власність Ходорівської територіальної громади.

Структура підприємства:

Дільниця Збуту;

Насосно- фільтрувальна станція;

Каналізаційно-очисні споруди;

Ремонтно-механічна дільниця.

Кількість працівників: 38 чол.

Комунальне підприємство «Ходорівводоканал» Ходорівської міської ради Львівської області забезпечує господарсько-питне водопостачання м.Ходорова із поверхневого водозабору, який виконується із р. Луг. Водозабір та очистка води НФС (насосно-фільтрувальна станція) забезпечується по наступній схемі: вода із р. Луг, яка протікає на відстані 600м. від станції, поступає в 4-ох камерний водоприймальний колодязь берегового типу, захищений металевою сіткою від попадання риби та інших предметів через однолінійний залізобетонний трубопровід Ду 400 мм поступає у колодязь шахтного типу біля будівлі станції. Із водозабірного колодязя вода забирається через дві всмоктувальні лінії насосами першого підйому в трубопроводи у які вмонтовані штуцера для подачі розчину хлору і коагулянту відповідної концентрації в залежності до якісних характеристик води у річці. Розчини призначені для очистки і дезінфекції води. В подальшому вода подається на пластинчасті фільтри, де проходить «грубу» допоміжну очистку і виводиться по трубопроводу в 2 резервуари чистої води. З резервуарів чистої води очищена вода насосами 2 підйому подається частково в розподільчу мережу і на водонапірну башту. З водонапірної башти насосами 3 підйому питна вода подається в розвідну мережу водопроводу для споживачів.

На балансі підприємства перебувають 4 каналізаційних насосних станцій призначені для збирання стічних вод з мікрорайонів міста і перекачки їх на головну каналізаційну насосну станцію. Одна головна каналізаційна насосна станція призначена для збирання стічних вод з каналізаційних насосних станцій і перекачки їх на прийомну камеру очисних споруд, які розташовані в с. Загірочко. Очищення міських стічних вод здійснюється біологічним методом. Скидання очищених стічних вод здійснюється в р. Луг.