Поліцейські будні: співпраця зі службою у справах дітей

Дата: 10.12.2021 15:43

08 грудня 2021року в.о.начальника служби у справах дітей виконавчого комітету Ходорівської міської ради Мудрою Р.Я., спеціалістом I категорії служби у справах дітей Герич О.С. та спільно із поліцейським офіцером громади старшим лейтенантом  поліції Кулецьким В.О. і дільничним офіцером поліції сектору превенції відділення поліції  №1 Стрийського РУП ГУМП у Львівській області Гірняком Б.П.  здійснили виїзд у Вибранівський старостинський округ Ходорівської громади, де працювала  Мобільна бригада БО «Львівська освітня фундація».

Поліцейські офіцери громади, під керівництвом майора поліції Зварича Я.М.,  завжди поспішають на допомогу, проводять роз’яснювальну робота із сім’ями,які перебувають в складних життєвих обставинах,  професійно справляються зі своїми обов`язками, постійно співпрацюють  з місцевою владою, оскільки  головна мета такої  взаємодії – створення спільного безпечного простору.

У свою чергу, служба у справах дітей виконавчого комітету Ходорівської міської ради висловлює  вдячність за Вашу роботу!