Ще один учасник АТО Микола Козак отримав матеріальну допомогу і придбав житло

Дата: 10.12.2021 15:38

У рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців, а також родин Героїв Небесної Сотні, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021р. №53, та Порядку придбання житла для учасників АТО (ООС) і родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування, затвердженого рішенням Львівської обласної ради від 16.03.2021 р. №86, у грудні поточного року учаснику бойових дій АТО Козаку Миколі Юрійовичу, 1989 р. н., жителю м.Ходорів виділено матеріальну допомогу на придбання житла.

В 2021 році Микола звернувся із заявою до Ходорівської міської ради щодо призначення матеріальної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування. Рішенням засідання відповідної комісії від 01.09.2021 р. заяву було задоволено і призначено матеріальну допомогу на придбання житла на умовах співфінансування в сумі 341,2тис.грн, з яких: 136,5тис грн - кошти місцевого бюджету, 204,7тис.грн – кошти обласного бюджету.