Заступник міського голови Ярослав Костур відвідав Expo 2020 Dubai - найбільшу виставкову подію світу

Дата: 10.12.2021 15:31

Впродовж 4-8 грудня заступник міського голови Ярослав Костур у складі третьої делегації керівників органів місцевого самоврядування з усіх куточків України в рамках реалізації проекту Асоціація міст України «Подолання цифрової освітньої нерівності», спільного з ГО Центр освітніх реформ наші діти, відвідали найбільшу виставкову подію світу Expo 2020 Dubai, яка проходить в ОАЕ один раз на 5 років

Цьогоріч візит був незвичайним, адже Україна вперше (а всесвітня виставка уже 170 років стає платформою, де демонструють передові інновації, які окреслюють вектори майбутнього) побудувала на локації власний павільйон «Україна: єднаючи світ». Концепція нашого павільйону - СМАРТ УКРАЇНА: ЄДНАЮЧИ СВІТ.

Делегація ознайомилася з новими ідеями розвитку, сучасним світовим досвідом, актуальними трендами та технологіями майбутнього. Загалом виставка – це кращий спосіб зазирнути у майбутнє, адже вона ще раз доводить, що ми живемо у світі шалених швидкостей та змін.

Приємно усвідомлювати, що представлені освітні смарт-інновації відповідають світовим тенденціям сталого розвитку.

Ми відкрили для себе, який фантастичний сучасний світ і, які завзяті і віддані своїй справі члени нашої делегації - голови територіальних громад!

В України є шанс стати пліч о пліч з найрозвинутішими країнами світу, потрібно скористатися шансом, який надає сучасний високотехнологічний світ, навчитися не тільки згадувати минуле але й бачити перспективу.

Пріоритет розвитку в світі - людина, і її потенціал! Тому, саме освіта має бути основним пріоритетом розвитку, адже тільки освічені сучасні люди зможуть зробити громаду, а, отже, і країну конкурентоспроможною.

Висловлюю величезну вдячність організаторам проєкту за надану можливість побувати на Expo 2020 у Дубаї

#АМУ #ГО_Наші_діти #цифровізація_освіти #СМАРТ_УКРАЇНА