Мобільна бригада  благодійної організації «Львівська освітня фундація» вже втретє здійснила виїзд на територію Вибранівського старостинського округу

Дата: 10.12.2021 09:51

Фото без опису08 грудня Мобільна бригада  БО «Львівська освітня фундація» вже втретє здійснила виїзд на територію Ходорівської територіальної громади, а саме у Вибранівський старостинський округ.

Проект Мобільна бригада ЛОФ створений з метою надання консультаційної допомоги родинам із дітьми в складних життєвих обставинах, які проживають у віддаленій місцевості і не мають доступу до вузьких спеціалістів.Фото без опису Працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Ходорівської міської ради та керівниками проекту підібрано склад команди лікарів у відповідності до потреб наших дітей, які належать до сімей у СЖО. У складі Мобільної бригади працювали кардіолог, педіатр, лор, логопед, стоматолог та психолог. Окрім консультацій лікарів, сім’ї, які живуть за порогом бідності, отримали продуктові набори та медичні набори першої необхідності.Фото без опису Висловлюємо щиро вдячність Мобільній бригаді  БО «Львівська освітня фундація»  та лікарю Вибранівської АЗПСМ Ігору Процю за допомогу в проведені огляду дітей та надані консультації лікарів, за можливість сімей в складних життєвих обставинах відчути себе потрібними.