ЧАС ДЛЯ ВОЛОНТЕРСТВА

Дата: 10.12.2021 09:20

Традиційну акцію збору продуктів для воїнів АТО проводять волонтери Ходорівшини. В приміщенні  Палацу культури з 21 грудня по 3 січня з 10-17год. небайдужі мешканці можуть принести продукти, а також допомогти грошовими надходженнями. Крім того, збирати гроші для воїнів АТО в період Різдвяних свят будуть учасники вертепних дійств. Закликаємо мешканців громади не бути байдужими та допомогти українській армії.    Нагадаємо, за минулий рік було зібрано близько 135 000грн.    Ці кошти витратили  на тенти, авто, запчастини, ліки і медпрепарати, маскувальні сітки, будівельні і електро- матеріали, інструмент, метеостанцію, продукти харчування, було надано матеріальну допомогу воїнам і родинам.     З початку 2017 року було зібрано і витрачено 360 тис.грн.     Важливо також те, що цього року  24 - 26 грудня вкотре планується покладання віночків на Алеї Небесної Сотні і на могилах загиблих Героїв. Ця акція нагадує, якою ціною дається воля і свобода українцям, та вшановує пам`ять тих, хто поклав життя за наше світле майбутнє.