З днем волонтера!

Дата: 05.12.2021 14:35

Фото без описуДорогі волонтери!

Сьогодні Ваше свято… Свято тих, хто безкорисливо за покликом душі допомагає тим, хто цього потребує.

Нового звучання і змісту слово «волонтер» набуло в період Революції Гідності та з початку російської агресії, коли саме волонтери першими розгорнули широкомасштабну програму підтримки українських захисників. Добровольці у скрутний для нашої країни час об’єднали патріотів для допомоги українській армії, нашим бійцям, а також тим, хто змушений був покинути свій дім.

Волонтерство стало невід’ємною частиною нашого життя, надзвичайно важливою складовою нашого суспільства. Події останніх років сприяли розвитку потужного волонтерського руху у всій Україні.

Щиро вітаю всіх волонтерів нашої громади, людей, які, витрачають свій час, зусилля і енергію, щоб зробити світ кращим, добрим і щирим. А для цього необхідне чуйне серце, самопожертва, організаторський талант, велике бажання принести користь. А це -  покликання, спосіб життя, щоденна самовіддана праця.

Сердечно дякую Вам за ваші палкі серця, за чуйність, доброту, співчуття, за вміння вчасно прийти на допомогу та захистити.

Бажаю Вам міцного здоров’я, сил та наснаги на добрі справи, здійснення всіх задумів, родинного затишку, тепла та миру.  Нехай ваша безкорислива та добровільна праця спонукає до дій усіх інших, а добро, яким Ви наповнюєте життя людей,  повертається до вас сторицею!

З повагою міський голова                                                                                                Олег КОЦОВСЬКИЙ