ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ   ЗА СІЧЕНЬ-ЛИСТОПАД  2021 РОКУ

Дата: 02.12.2021 08:42

До загального фонду бюджету Ходорівської міської ради протягом січня - листопада 2021 року мобілізовано доходів в сумі  183797,0 тис.грн. (з урахуванням міжбюджетних трансфертів), або 100,43% . Із вказаної  суми  податкові та неподаткові платежі надійшли в сумі 80549,9  тис.грн., або 101,36% до планових показників – 79469,0 тис.грн. Темп росту таких надходжень до відповідного періоду минулого року склав 118,0 %.

Надходження у вигляді офіційних трансфертів становлять 103247,1 тис.грн., з яких:

? субвенція на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об`єктів соціально-культурної сфери – 5000,0 тис.грн.;

? освітня субвенція  67506,5 тис.грн., субвенція на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг 264,0 тис.грн.;

? базова дотація 24220,9 тис.грн.;

? дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 2761,4 тис.грн.;

? субвенція з місцевого бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 98,4 тис.грн.;

? субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції – 265,9 тис.грн.;

? субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 22,8 тис.грн.;

? субвенція з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 1065,1 тис.грн.;

? інші субвенції з місцевого бюджету – 1313,7 тис.грн.;

? субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету – 728,4 тис.грн.(на придбання інсуліну).

До спеціального фонду бюджету міської ради  надійшло 1820,8 тис.грн платежів і зборів (89,75% планових надходжень) , в тому числі: за рахунок власних надходжень бюджетних установ – 1085,2 тис.грн; за рахунок коштів екологічного податку – 35,6 тис.грн; надходження, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів – 230,0 тис.грн.; надходження коштів на відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва  - 9,5 тис.грн.; кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення 460,5 тис.грн.

Протягом січня-листопада  2021 року проведено видатків за рахунок коштів загального фонду (з врахуванням міжбюджетних трансфертів) на загальну суму 148827,1 тис. грн., що становить 86,5%  до запланованих видатків.

В основній своїй частині  видатки спрямовувалися на оплату праці працівників освіти, культури, соціального захисту, органу місцевого самоврядування, на оплату енергоносіїв та комунальних послуг бюджетних установ, придбання продуктів харчування для дошкільних, загальноосвітніх, медичних закладів, проведення поточних ремонтів, виплату матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам і інші видатки на реалізацію місцевих цільових Програм.

За спеціальним фондом бюджету протягом вказаного періоду проведено видатків на загальну суму 13258,3 тис.грн., що становить 49,7% до затверджених планових показників. Кошти спрямовано в основному на проведення видатків капітального характеру (капітальні ремонти приміщень установ освіти та культури, капітальні ремонти об’єктів житлово-комунального господарства, придбання основних засобів).