До відома громадян, які перебувають на квартирному обліку

Дата: 01.12.2021 12:05

Нагадуємо, відповідно до «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, Житлового кодексу України та з веденням Єдиного державного реєстру громадян, що громадянам, які перебувають на квартирному обліку необхідно щорічно,  від 1 жовтня до 30 грудня поточного року проходити перереєстрацію.

Для проходження перереєстрації та внесення змін до облікових справ громадян при виконавчому комітеті Ходорівської  міської ради необхідно подати такі документи:

- копію паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру кожного повнолітнього члена сім’ї;

-  копію свідоцтва про народження дитини та довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

-  довідку про склад сім’ї та довідку про склад зареєстрованих осіб;

-  копію свідоцтва про одруження;

-  копію документа, підтверджуючого пільгу (за наявності);

-  копію договору найму/піднайму житлового приміщення за місцем проживання заявника та членів сім’ї (за наявності);

-  копію правовстановлюючого документу та копію технічного паспорта на житлове приміщення, що перебуває у власності чи користуванні у заявника та членів сім’ї;

-  довідку з місця роботи (навчання) заявника та повнолітніх членів сім’ї.

Громадяни, які своєчасно не поновили документи своїх облікових справ не вважатимуться такими, що потребують надання житлових приміщень та будуть зняті з квартирного обліку.

.