Участь у форумі з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства»

Дата: 29.11.2021 11:19

26 листопада 2021 року фахівець з соціальної допомоги вдома Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Ходорівської міської ради Король Ольга та  спеціаліст I категорії Герич Оксани з Служби у справах дітей Ходорівської міської ради   взяли участь у  II обласному форумі з питань запобігання та протидії насильству «ДІЙмо разом проти насильства».  Форум проводиться в рамках міжнародної акції «16 днів проти проти гендерно зумовленого насильства»

Захід організований департаментом соціального захисту населення у партнерстві з ГО “Центр “Жіночі перспективи”.

Форум тематично поділили на 4 сесії, під час яких присутні почули реальні історії жінок, які постраждали від домашнього насильств, обговорили правовий захист постраждалих,  порушили питання надання соціальних послуг та соціального захисту таким особам.

“Цей форум – місце для публічного обговорення проблеми, з якою зіштовхується кожна п’ята в Україні сім’я. Ще 10-15 років тому тема домашнього насильства хоч і не була табуйована, однак залишалась на рівні побутового обговорення. Як тільки про неї почали активніше говорити й описувати у засобах масової інформації, суспільство стало помічати проблему гендерного насильства та шукати способи протидіяти цьому. Головне завдання, яке постає перед нами сьогодні - об’єднати зусилля влади, громадських організацій, правоохоронних органів у протидії цьому ганебному явищу” - зазначив заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Серед спікерів заходу - представники підрозділів Національної поліції, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги області, Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, адвокат, психолог, фахівці профільних департаментів облдержадміністрації, служби у справах дітей.