Микола Турчин здобув ІІ місце  на чемпіонаті Європи з кіокушинкай карате

Дата: 23.11.2021 11:08
Кількість переглядів: 529

Фото без опису

Чемпіонат Європи з кіокушинкай карате U16-U20 (Shinkyokushinkai) – European Championship for Cadets U16, Juniors U18 and Youth U20 відбувся 13-14 листопада 2021 року в місті Орадя, Румунія.
Національну збірну України представляли на цих змаганнях 75 спортсменів у всіх вікових групах та вагових категоріях. До складу збірної увійшли і вихованці Степана Магарського Діана Пастух та Микола Турчин. Микола зараз тренується у Ростислава Ференца у Львові.

Загалом, збірна України посіла перше загальнокомандне місце чемпіонату Європи з кіокушинкай карате, здобувши 36 медалей: 12 золотих, 15 срібних та 9 бронзових. Такий високий результат дозволив Україні вибороти перше загальнокомандне місце.

У Чемпіонаті Європи приймали участь 443 спортсмени з 22 країн.