Наш земляк Протоієрей Володимир Порваткін  - номінант Волонтерської премії від ініціативи Євромайдан SOS 2021

Дата: 22.11.2021 10:08

Протоієрей Володимир Порваткін народився в с.Садки, але вже понад два десятки років проживає за кордоном, з яких близько 17 років служить в Українській церкві в Італії. З початком Революції Гідності він приїхав на Майдан, був у Першій сотні. З початком війни повернувся до Італії і почав волонтерську діяльність: передавав на передову продукти, одяг, медикаменти, колісні крісла.

«Мене надихає любов до України та людей. Коли бачу їхню потребу. І якщо я в силі та маю можливість, чому б не допомогти? — розповідає отець Володимир. — Я бачу, що моя допомога приносить людям радість, здоров’я, тому й допомагаю».

В Італії протоієрей Володимир Порваткін, крім іншого, особливо до початку пандемії, активно опікувався онкохворими дітьми з України, які приїхали на лікування до клініки Джемеллі, а також допомагає їм туди потрапити.

«В Україні, на жаль, багато онкохворих дітей. Якщо є можливість їм хоч трішки допомогти, чому я повинен стояти осторонь? Я радий, коли моя допомога стає в пригоді іншим, це ж моє покликання». — говорить він.

За свою волонтерську діяльність Володимир Порваткін відзначений Орденом Покрови Пресвятої Богородиці, Медаллю від Святішого Філарета, численними грамотами та подяками, і, крім іншого, є кількаразовим номінантом Волонтерської премії Євромайдан SOS.

Для протоієрея Володимира допомагати іншим – це дійсно велика місія та покликання, незалежно від того, у якій частині світу вони перебувають.

Волонтерська премія була заснована в 2014 році, щоб підтримати звичайних

людей, які роблять надзвичайні речі. Вона ставить за мету відзначити роботу волонтерів, які працюють у різних сферах.

Премія є негрошовою, і покликана підтримати волонтерський рух в Україні, показати суспільству його важливість та різноманітність, а також заохотити інших людей до суспільно-корисної праці.

Волонтерська премія від ініціативи Євромайдан SOS – це всеукраїнська недержавна нагорода, що вручається звичайним людям, які роблять надзвичайні речі. Цьогоріч відбуватиметься вже восьма церемонія нагородження.

Критерії висування номінантів/ок:

• щоденна волонтерська робота або вчинок;
  • відсутність належності до будь-яких із політичних сил;
  • неоплачуваність діяльності.

Церемонія нагородження традиційно відбудеться 30 листопада.