«ЕКСПЕДИЦІЯ ГРОМАД:  ФОКУС НА ТУРИЗМ». Інформує Управління туризму та курортів ЛОДА

Дата: 22.11.2021 09:25

Управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації в рамках проєкту «Експедиція громад: фокус на туризм» організувало 9 виїздів до територіальних громад (охоплено 13 територіальних громад та створено 9 інформаційних відеороликів про туристичні локації громад) для представників експертного туристичного середовища (туроператори, науковці) з метою налагодження співпраці, промоції об`єктів рекреаційної, природньої та історико-культурної спадщини, а також створення нових туристичних пропозицій.

У зв'язку із збільшенням захворюваності на COVID-19, спричинений коронавірусом SARS-CoV-2 та впровадженням чергових карантинних обмежень, що унеможливлює проведення маркетингових заходів, у тому числі виїздів до територіальних громад Львівщини в рамках проекту «Експедиція громад: фокус на туризм», управління туризму та курортів облдержадміністрації пропонує онлайн формат співпраці. Відтак, створено невелике опитування, яке дозволить розкрити потенціал місцевого бізнесу у галузі туризму та підготувати цікавий контент для наших читачів у соціальних мережах Facebook та Instagram з метою залучення нових туристичних потоків, налагодження співпраці між гравцями туристичного ринку та створення нових туристичних пропозицій на Львівщині.

Враховуючи вищезазначене, просимо проінформувати суб’єкти господарювання в галузі туризму про онлайн формат спілкування, форма для заповнення за таким посиланням: https://cutt.ly/BTvp9Au.

За додатковою інформацією щодо заповнення форми просимо звертатись за телефоном:(032) 261-39-19.