ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ХОДОРІВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА”.

Дата: 19.11.2021 08:15

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ХОДОРІВСЬКЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА”.

Скорочене найменування підприємства українською мовою: КП “ХУКГ”.

Місцезнаходження та юридична адреса Підприємства: 81750, Україна, Львівська область, Стрийський район,м. Ходорів, вул. І. Гонти, буд. 2.

Телефон : 0986408167

Години роботи: понеділок-пятниця з 8-00 до 17-00;

субота, неділя –вихідний.

Дні прийому громадян: понеділок-пятниця з 8-00 до 17-00;

Видача довідок : понеділок- четвер з 9-00 до 13-00;

Директор: Кравчук Ганна Олексіївна

Головний бухгалтер: Протасевич Любов Миколаївна

Комунальне підприємство «Ходорівське управління комунального господарства» з 03.09.2010 року надає послуги з управління багатоквартирними будинками, благоустрою та санітарній очистці міста.

До складу   комунального  підприємства «Ходорівське УКГ»  входять  такі виробничі підрозділи:

- благоустрою,

- управління багатоквартирними будинками ,

-санітарна очистка.

Комунальне  підприємство  виконує  роботи  по  утриманню  об’єктів і  споруд  благоустрою:  ремонт  доріг, обслуговування  вуличного  освітлення  та  інші роботи  пов”язані  з благоустроєм , надає послуги по  вивезенні сміття від  населення та організацій  і  надає  послуги з управління багатоквартирними будинками.

Оплата за  виконанні роботи  по благоустрою проводиться за  рахунок коштів бюджету Ходорівської  міської ради.

Кількість працівників – 47 чол.

КП «Ходорівське УКГ»  займає площу - 8632 м2. На території бази розміщенні гаражі для утримання автотранспортних засобів в кількості - 6 шт., є слюсарно - ремонтне приміщення для проведення технічного огляду спецтехніки, зовнішня та внутрішня оглядові ями для здійснення щоденного контролю за технічним станом транспортних засобів  власними силами, столярний, зварювальний цехи, роздягалка - побутове приміщення для сторожів.