Ще один учасник АТО (ООС) отримав власне житло

Дата: 16.11.2021 16:18

Фото без описуФото без опису

Фото без описуУ рамках реалізації Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців, а також родин Героїв Небесної Сотні, затвердженої рішенням Львівської обласної ради від 18.02.2021р. №53, та Порядку придбання житла для учасників АТО (ООС) і родин Героїв Небесної Сотні на умовах співфінансування, затвердженого рішенням Львівської обласної ради від 16.03.2021р. №86, у листопаді поточного року учаснику бойових дій АТО Довгому Андрію Івановичу, 1961р.н., жителю с.Лучани виділено матеріальну допомогу на придбання житла.

В квітні місяці поточного року Андрій звернувся із заявою до Ходорівської міської ради щодо призначення матеріальної допомоги на придбання житла на умовах співфінансування. Рішенням засідання відповідної комісії від 27.04.2021р. заяву було задоволено і призначено матеріальну допомогу на придбання житла на умовах співфінансування в сумі 321,6 тис.грн, з яких: 128,7 тис. грн - кошти місцевого бюджету, 192,9 тис. грн – кошти обласного бюджету.

15 листопада 2021 року Андрій став офіційно власником і отримав документи на квартиру площею 67,0 м кв.