В Ходорівській громаді 10 осіб віком 16 – 23 роки отримають житло

Дата: 12.11.2021 20:03

Фото без опису11 листопада 2021 року  відбулось засідання регіональної Комісії з питань розподілу за напрямками та між місцевими бюджетами коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам про ЛОДА .

Субвенцію скеровують на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Зокрема, Ходорівській територіальній громаді перерозподілено 4,7 млн гривень для закупівлі житла 10 особам віком 16 – 23 роки.

Загалом цьогоріч за рахунок коштів субвенції з державного бюджету для підтримки дітей-сиріт в Львівській області передбачено придбати житло для 39 осіб, позбавлених батьківського піклування.  Йдеться про річну суму 16 млн 773 тисяч гривень.

У переліку, відповідно до законодавства, є особи за різними віковими категоріями: 16-23 роки, 23-35 та старші за 35 років.