Поліцейські затримали мешканця Стрийського району за підозрою у вбивстві жителя Ходорова

Дата: 12.11.2021 19:55

Тіло вбитого чоловіка пролежало у підсобному приміщенні кілька днів, доки його виявила сусідка. Правоохоронці оперативно встановили особу зловмисника, причетного до скоєння злочину – йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

11 листопада на оперативну лінію 102 зателефонувала жителька міста Ходорів Стрийського району та повідомила про тіло сусіда без ознак життя, яке вона виявила на території його домогосподарства у підсобному приміщенні.

На місці події працювала слідчо-оперативна група, криміналісти та співробітники інших служб та підрозділів Стрийського районного управління поліції. На тілі загиблого, 64-річного місцевого мешканця, правоохоронці виявили численні тілесні ушкодження. Як в подальшому встановили медики, вони і стали причиною смерті чоловіка.

До розкриття злочину також були задіяні оперативники карного розшуку поліції Львівщини. Проведеними оперативно-розшуковими заходами поліцейські встановили, що 9 листопада близько 23.00 додому до загиблого прийшов 29-річний мешканець одного з сіл району. Між чоловіками кілька років тривав конфлікт, тому гість, маючи намір помститись, жорстоко побив господаря, спричинивши йому травми, від яких той в подальшому помер. наступного дня він повернувся на місце злочину, переніс тіло у підсобне приміщення та втік, прихопивши з собою деякі речі загиблого.

Правоохоронці встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Невдовзі суд обере йому запобіжний захід.

Досудове розслідування триває.

Стрийське районне управління поліції