Просвітницька хвилинка "Будитель українського духу в Галичині "

Дата: 09.11.2021 14:10

Фото без описуКЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" спільно з КЗ "Палац культури міста Ходорова" провели просвітницьку хвилинку "Будитель українського духу в Галичині ", приурочену 210-тій річниці від дня народження Маркіяна Шашкевича. Працівники бібліотеки підготували пізнавальну презентацію про життя та творчість духовного просвітителя. Гості бібліотеки прослухали бібліографічний огляд "Маркіян Шашкевич - зачинатель нової української літератури в Галичині". Учениця 7 класу Ходорівської ЗОШ І-ІІІ №2 Драпак Христина (вчитель української мови та літератури Л. Р. Гульцьо) продекламувала вірш «Дайте руки, юні други». Солістка, художній керівник КЗ ,,Палац культури міста Ходорова" Ілона Кутна виконала пісню "Молитва за Україну".

Фото без описуНа заході також були присутні о. Юрій Кучарський (сотрудник церкви святих безсрібників Косми і Дам'яна), який розповів про священничу діяльність о. Маркіяна Шашкевича; п. Марія Носик (ГО "Просвіта" м. Ходорів), Галина Ковтало (вчитель ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. Романа Точина).