Змагання з футболу серед учнів Дитячо-юнацьких спортивних шкіл

Дата: 02.11.2021 08:48

Завершилося І коло першості області з футболу серед учнів Дитячо-юнацьких спортивних шкіл в ІІ групі, в якій взяли участь команди ДЮСШ: Жидачева, Стрия, Миколаєва, Нового Роздолу, Сколе, Дашави і Ходорова.

Команда юнаків 2008-2009 р. н. Ходорівської ДЮСШ, перемігши всіх своїх суперників по групі і набравши 18 очок, займає перше місце.

Склад команди: Гураль Тарас, Фіневич Олег, Гураль Богдан, Чорненький Дмитро, Лабич Максим, Левицький Мар'ян, Рій Максим,  Бунич Олександр, Блажків Максим, Канарський Борис, Сінкевич Маркіян, Чмир Олексій, Грицило Олег, Стичак Денис, Максимович Руслан, Дашкалевич Михайло, Кузишин Василь, Солонинка Степан, Панич Андрій.

Тренери: Борик А.Ю., Пшик С.З.

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо нашій команді успіхів у другому колі і виходу у фінальну частину.