Дата: 28.10.2021 16:03

Фото без описуПід час проведення відпрацювань особливу увагу населенню звернено про забезпечення належного протипожежного стану помешкань, дотримання правил пожежної безпеки при користуванні електричними та газовими приладами, порядок дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, заборони спалювання сухої рослинності, сміття на присадибних ділянках та про заходи безпеки поводження на водних об’єктах в осінній період. Особливу увагу приділялося місцям проживання людей з обмеженими можливостями, з багатодітними і неблагонадійними сім’ями, одинокими громадянами, де можливе виникнення різного роду небезпечних подій. Додатково було відвідано місцеві школи, магазини, ФАПи.