Юніори "Ходорів/Вовчатичі" - срібні призери !

Дата: 26.10.2021 16:15

У цьогорічній першості Львівської області серед юніорських футбольних команд Першої ліги взяли участь 21 команда. Команди були поділені на 4 групи.

Крім юніорів ФК "Ходорів/Вовчатичі"( м. Ходорів) в групі В взяли участь команди СОК "Авангард" (м.Жидачів), СК "Нафтовик" (м.Борислав), СКК "Демня" (с.Демня), СКК "Пісочна" (с.Пісочна). Команда юніорів ФК "Ходорів/Вовчатичі" здобувши 7 перемог і 1 нічию набрала 22 очки і зайняла перше місце в групі.

Згідно жеребкування в півфіналі зустрілися з командою ФОК "Городок"  (м.Городок), яка зайняла І місце в групі Г і за сумою двох матчів здобули перемогу і вийшли до фіналу.

За сумою фінального двохматчевого протистояння команда юніорів "Ходорів/Вовчатичі" поступилася команді ФК "Гірник" (м.Новояворівськ)  і здобули "срібло".

Склад команди юніорів "Ходорів/Вовчатичі": Корпан Віталій, Печений Олег, Ганущак Денис, Чорний Тарас, Герич Володимир, Подвацятник Назар, Рій Василь, Минурка Роман, Трусь Олег, Пецоляк Назар, Верес Борис, Ткачук Микола, Несімко Іван, Струк Назар, Сиротюк Андрій, Крупка Сергій, Труш Тарас, Долинський Андрій, Пасічник Іван, Яскерський Назар.

Президент футбольного клубу Юськів Петро Іванович.

Тренери  Борик Андрій та Пшик Святослав .

Вітаємо наших футболістів і бажаємо подальших перемог!