Засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" Ходорівської міської ради.

Дата: 25.10.2021 14:00

Відділ культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради завершив прийняття документів осіб, які беруть участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора КЗ "Ходорівська міська публічна бібліотека" Ходорівської міської ради. Відповідно до п.5 ст.21-4 Закону України "Про культуру" № 2778-17 від 14.12.2010 р. (із змінами та доповненнями) упродовж трьох робочих днів  після закінчення строку подання документів для участі у конкурсі орган управління оприлюднює подані документи на своєму офіційному веб-сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

Перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу "Ходорівська міська публічна бібліотека" відбудеться 2 листопада 2021 року о 15:30 год. в приміщенні Палацу культури м.Ходорова (ІІ поверх), за адресою: м.Ходорів, вул. Грушевського М., буд. 29