Капела бандуристів «Ходорівчанка» стала лауреатом обласної дитячої мистецької премії «Талановита Львівщина -2021» Керівник капели Олеся Вавричин отримала відзнаку «Викладач року

Дата: 22.10.2021 19:23

22 жовтня у дзеркальній залі Львівського театру опери та балету імені С. Крушельницької відбулося нагородження переможців щорічного, вже V конкурсу талантів. Після нагородження тріо бандуристів Ходорівської дитячої школи мистецтв імені Б. -Ю. Янівського у складі Ілони Кутної, Надії Шумської та Анастасії Пашко виконали два музичні твори - «Ой, мала я чоловіка» і «Боже, храни Україну». Лауреатами стали колективи та учні мистецьких шкіл області, серед яких - Ходорівська. Метою Премії є розвиток національної музичної культури, підтримка талановитої молоді та відзначення відмінних успіхів у навчанні переможців обласних конкурсів та активізації їх творчої діяльності.