Протокол № 40 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради

Дата: 22.10.2021 12:52

Протокол № 40

22.10.2021 року                                                                                         м.Ходорів

Головував   О.Т.Коцовський - голова комісії ТЕБ та НС;

Присутні: заступник   голови комісії – А.П.Батирняк.

секретар комісії –О.П.Сорока.

Члени комісії:

І.Я.Глушко - начальник відділу фінансів виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Г.О.Кравчук - директор КП “Ходорівського управління житлово-комунального господарства”.

І.Б. Закорчемний - начальник юридичного відділу виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Т.В. Швед- директор МКП «Ринок».

Г.В.Мосій - спеціаліст І-ї категорії з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

О.П.Сорока - спеціаліст І-ї категорії з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Х.Р.Добуш - керівник відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Н.І.Калинець - керівник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

В.М. Пришляк – директор КП «Ходорівводоканал».

Н.Я. Баторик – директор КНП «Ходорівська міська лікарня».

Запрошені:

М.Д. Гавінська – секретар ради.

Я.М. Костур - заступник міського голови.

Порядок денний:

1.  Про роботу закладів дошкільної освіти   на період надзвичайної ситуації,  пов’язаної з опалювальним періодом території Ходорівської МТГ.

Слухали:

Про роботу закладів дошкільної освіти   на період надзвичайної ситуації,  пов’язаної з опалювальним періодом території Ходорівської МТГ.

Доповідали:

Враховуючи надзвичайну ситуацію, яка  склалася в результаті відсутності угод на  постачання газу бюджетним установам, в результаті чого унеможливило розпочати опалювальний період 2021-2022 років, на звернення відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради (вх № 3330 від 22.10.2021 року),

комісія

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити керівнику відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради з 25.10.2021 року:

1.1 - враховуючи можливість опалення приміщення автономною  електричною установкою, розпочати опалювальний сезон та роботу дошкільного навчального закладу «Ромашка» на вулиці 16 Липня,3 в місті Ходорові;

1.2 - дозволити роботу двох чергових груп (логопедичної та середньої)  в дитячому дошкільному закладі «Вишеньки» з використанням електрообігрівачів за згодою батьків.

1.3 – роботу дошкільних навчальних закладів проводити з дотриманням карантинних вимог «помаранчевої зони».

2. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання комісії з питань ТЕБ і НС Ходорівської міської ради  та керівника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради Калинець Н.І

Секретар комісії                                                                          Олег Сорока