Заклади освіти Ходорівської громади з 19 жовтня йдуть на канікули

Дата: 18.10.2021 17:20

Канікули триватимуть до 1 листопада. Призупиняють роботу і дитячі садки. Таке рішення було прийняте під час засідання комісії ТЕБ і НС Ходорівської міської ради 18 жовтня. Воно зумовлено неможливістю розпочати опалювальний сезон в бюджетних установах громади, у зв’язку із зміною постачальників газу.

Попередній постачальник надав додаткові угоди про збільшення з 01 жовтня вартості газу із 17,34 до 34 грн/м.куб. Відтак, заклади освіти, культури та інші установи укладатимуть угоди із новим постачальником «Нафтогаз Трейдинг», де вартість газу для бюджетних установ встановлено на рівні 13,6 грн.за кубометр.

Гроші на опалювальний сезон в бюджеті передбачені і їх вистачить до кінця 2021 року.

11 жовтня обласна комісія ТЕБ і НС на своєму позачерговому засіданні визнала надзвичайною ситуацію із відсутністю газопостачання бюджетних установ. Більшість бюджетних установ, які використовують природний газ для опалення та гарячої води, не отримують природний газ, зокрема через його ціну.