В Грусятичах відбувся І волейбольний турнір, присвячений Дню захисників та захисниць України

Дата: 18.10.2021 17:12

Фото без описуОрганізатором турніру була Молодіжна ради при Ходорівській міській раді.

В спортзалі ЗОШ І-ІІІ ст. N5 змагались чотири команди: «Сокіл» Чорноострівського старостинського округу - капітан Роман Стасів, «Грусятичі» - капітан Михайло Івановський, «Бортники» - капітан Микола Гнатів та команда «СІЧ» міста Ходорова - капітан Юрій Юревич.

З вітальним словом виступили секретар міської ради п. Марія Гавінська та староста Грусятицького старостинського округу п. Богдан Пінтелей.

Судили турнір вчителі фізкультури Грусятицької школи Мирослав Якимович та Богдан Литвин.

За результатом жеребкування першими зіграли команди «Бортники» і «Сокіл» 2:0, «СІЧ» - «Грусятичі» 0:2.

Таким чином за третє місце змагались команди «СІЧ» і «Сокіл». З невеликим відривом перемогу здобула команда «СІЧ» Ходорів.

ІІ місце посіла команда Бортниківського старостинського округу.

Переможцем турніру стала команда «Грусятичі».

На завершення відбулась товариська гра між командою Ходорова та Бортник, у якій останні отримали перемогу.

Організатори турніру сподіваються, що волейбольні змагання стануть традиційними та висловлюють вдячність усім учасникам, а також тим, хто допомагав із організацією, зокрема, дирекції Грусятицької школи.