Вітання міського голови Олега Коцовського!

Дата: 13.10.2021 16:45

14 жовтня об’єднує величні свята – День захисника України, день Українського козацтва, річницю створення УПА, свято Покрови Пресвятої Богородиці. Вони поєднані між собою духом любові та самовідданості, віри в світле майбутнє, символізують зв'язок поколінь та особливо шануються українцями.

Цим осіннім днем ми повертаємося пам'яттю і серцем до болючих і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити й ростити дітей та онуків. Із особливими словами вдячності хочеться згадати всіх захисників: починаючи з ватажків українського козацтва та закінчуючи теперішніми воїнами АТО, які до сьогодні ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Шановні захисники й захисниці! Сьогодні ви – надія українського народу! Ви – взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму! Цього дня я бажаю вам міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Нехай ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

У свято Покрови нехай Божа Матір буде прихильною до кожної  родини, хай духмяним жовтневим запахом українського хліба принесе у домівку щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

З повагою, голова   Ходорівської міської ради                                Олег КОЦОВСЬКИЙ