Вітаємо ветерана УПА жительку м.Ходорова Білінську Володимиру Семенівну!

Дата: 13.10.2021 16:44

У день Покрови Пресвятої Богородиці 79 років тому було створено Українську Повстанську Армію, яка була покликана вести боротьбу за право українців мати власну державу. Тисячі наших предків вступили до її лав, усвідомлюючи смертельну небезпеку для свого життя.  Більшість цих людей   поклали свої голови за Україну на стежках найкривавішої в історії людства війни, а ті, хто вижив,  гідно витримали випробування катуваннями і тюрмами, таборами та засланнями. УПА  не судилося стати переможцем у військових баталіях 40-х років, але не переможеною і втіленою в життя є її велика ідея -- Незалежність України.

День заснування УПА є святом української сили духу, мужності, слави та звитяги.

З нагоди цього свята від імені голови Ходорівської міської ради Коцовського Олега Теодоровича,  працівники Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Ходорівської міської ради Клапко Х.С. та Король О.Я. привітали ветерана УПА Білінську Володимиру Семенівну, жительку м. Ходорова.

Щиро побажали   міцного здоров’я, Божої ласки та Покрови Пресвятої Богородиці!