Творимо Нову українську школу разом!

Дата: 11.10.2021 09:08

Реформа освіти в дії. Група творчих, креативних, дієвих учителів Ходорівської громади долучилася до навчання з підготовки до упровадження вимог Концепції НУШ. Реалізація нових ідеї, вирішення дидактичних проблем, обмін досвідом: ці та інші питання об’єднали тренерів-педагогів у рамках наради, яка відбулася у Центрі професійного розвитку педагогічних працівників Ходорівської міської ради.

Тренери-педагоги нашої громади, які пройшли навчання у Львівському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти готуватимуть шкільні команди вчителів Ходорівщини до впровадження у 2022-2023 н.р. нового Державного стандарту базової освіти.

Реформа НУШ - зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною!