Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 08.10.2021 08:06

Протокол № 38

07.10.2021 року                                                                                         м.Ходорів

Головував  - О.Т.Коцовський - голова комісії ТЕБ та НС;

Присутні:

Я.М. Костур - заступник міського голови.

Члени комісії:

О.В.Мельник – заступник міського голови.

І.Я.Глушко - начальник відділу фінансів виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Г.О.Кравчук - директор КП “Ходорівського управління житлово-комунального господарства”.

І.Б. Закорчемний - начальник юридичного відділу виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Т.В. Швед- директор МКП «Ринок».

Г.В.Мосій - спеціаліст І-ї категорії з питань житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Х.Р.Добуш - керівник відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

Н.І.Калинець - керівник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради.

В.М. Пришляк – директор КП «Ходорівводоканал».

Н.Я. Баторик – директор КНП «Ходорівська міська лікарня».

Запрошені:

М.Д. Гавінська – секретар ради.

Порядок денний:

Про роботу закладів освіти та культури  при встановленні “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення  COVID-19 на території Ходорівської МТГ.

Слухали:

Про роботу закладів освіти та культури при встановленні “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення  COVID-19 на території Ходорівської МТГ.

Доповідали:

Н.Я. Баторик – директор КНП «Ходорівська міська лікарня».

Беручи до уваги протокол № 36 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ходорівської міської ради від 22.09.2021 року, розглянувши листи (№ 709 від 05.10.2021р.та №719 від 07.10.2021р.) відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради та лист №01-25/319 від 06.10.2021р. відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради комісія

ВИРІШИЛА:

1. З 11.10.2021року надати дозвіл:

- закладу загальної середньої освіти ЗЗСО  І-ІІІ ст. №4 с. Бортники, працівники якого досягнули рівня вакцинації 80% (90,3%) проводити навчання очно.

- центру дитячої та юнацької творчості, працівники якого досягнули рівня вакцинації 80% (89%) вивести з простою та проводити навчання очно.

1. З 08.10.2021року вивести з простою наступні заклади культури :

- Комунальний заклад «Палац культури м.Ходорова» (керівник народної аматорської хорової капели «Мрія», концертмейстер народної аматорської хорової капели «Мрія», керівник народного ансамблю троїстих музик «Візерунки»);

- Народні доми: с.Бортники, с.Буковина, с.Демидів, с.Вербиця, с.Вовчатичі, с.Садки, с.Сугрів, с.Вибранівка, с.Бринці-Загірні, с.Борусів, с.Чижичі, с.Грусятичі, с. Дев'ятники, с.Калинівка, с.Юшківці, с.Ятвяги, с.Городище, с.Заліски, с.Загірочко, с.Добрівляни, с.Новосільці, с.Підліски, с.Черемхів, с.Отиневичі (директор), с.Городищенське, с.Дуліби, с.Піддністряни (керівник народного хорового колективу «Дністряни»), с.Кам'яне, с.Рудківці, с.Чорний Острів, с.Дроховичі, с.Бориничі.

- Комунальний заклад «Ходорівська міська публічна бібліотека» (бібліотекар бібліограф методико-бібліографічного сектору, завсектором комплектування та каталогізування, завсектором по роботі з дітьми, техпрацівник);

- Бібліотеки-філії: с. Бортники, с. Вербиця, с. Вовчатичі, с. Дев’ятники (пункт видачі літ. с.Юшківці), с.Дуліби, с.Жирова (пункт видачі літ. с.Городище), с.Загірочко, с.Чорний Острів (пункт видачі літ. с. Бориничі).

У комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю.Янівського» запровадити дистанційну форму навчання, обслуговуючому персоналу оголосити простій (із виплатою 2/3 від посадового окладу).

У комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Ходорівська дитяча школа мистецтв ім. Б.-Ю.Янівського» (заклад освіти у сфері культури) продовжити дистанційну роботу всім педагогічним працівникам до виконання вимоги про відвідування закладів освіти здобувачами освіти, у яких не менше 80% працівників закладу мають документ, що підтверджує отримання повного (часткового – 1 доза) курсу вакцинації, або інші документи, що підтверджують вакцинацію. Обслуговуючому персоналу (прибиральники) оголосити простій з виплатою 2/3 посадового окладу з 08.10.2021 року. Відповідальність щодо належного виконання навчальних планів 2021-2022 років покласти на директора закладу (Вавричина Г.Й.).

1. Контроль за виконанням рішення позачергового засідання  комісії з   питань ТЕБ і НС Ходорівської міської ради з цього питання покласти на керівника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітет Ходорівської міської ради Калинець Н.І.,  керівника відділу культури туризму і охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради Добуш Х.Р. та заступників  міського голови відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Секретар комісії                                                                          Олег Сорока