ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ ТА ПОСТАЧЛЬНИКІВ ЦІКАВО ПРО ВАЖЛИВЕ!

Дата: 04.10.2021 17:11

Департаментом економічної політики Львівської ОДА  заплановано проведення безкоштовних семінарів  - практикумів «Як Замовникам ефективно купити, а Постачальникам  вигідно продати в системі ProZorro Market».

Запланований захід відбудеться 8 жовтня 2021 року.

Для участі у заході запрошуються розпорядники, одержувачі  бюджетних коштів територіальних громад, а також представники бізнесу, постачальники і виробники товарів.

Форма проведення семінару очна, з дотримання усіх карантинних обмежень. Місце проведення: м. Львів, проспект В’ячеслава Чорновола,7, конференц – зал готелю «Львів».

Початок безкоштовного навчального семінару  - практикуму для Учасників закупівель (представників місцевого бізнесу, постачальників і виробників товарів) о 13:00 год., реєстрація учасників на місці проведення заходу розпочнеться з 12:00 год. Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація з посиланням https://forms.gle/CGZpYX52UKYoEzcBA.

Початок безкоштовного навчального семінару  - практикуму для Замовників  о 14 год. 45 хв., реєстрація учасників на місці проведення заходу розпочинається з 14:15 год.  Для участі у заході обов’язкова попередня реєстрація з посиланням https://forms.gle/qHrqzx8NB3EX8Rc28.

Запрошуємо взяти уч

Програма заходу